הילה וויש - חיבור לחוכמת הגוף. מנחת תהליכי ריפוי טבעי ו-NLP.

נעים להכיר

פיברומיאלגיה היא אחת המחלות "השקופות" והמאתגרות ביותר שיצא לי לפגוש. זו מחלה ששכיחה יותר בקרב נשים שפוגעת באיכות החיים ושגרת החיים ומתבטאת בתסמינים רבים: כאבי שרירים ומפרקים, עייפות, הפרעות שינה, נוקשות בבוקר, כאבי ראש, קשיי ריכוז וזיכרון, תחושת נימול, רגישות יתר ועוד… זאת מחלה "שקופה" שלא נראית לעין, וגם אין בדיקה אבחנתית כמו במחלות אחרות ולעיתים רבות נשים שחוות אותה זוכות לזלזול, הרמת גבה, גלגולי עיניים וחוסר הבנה מהסביבה וזה מגביר עוד יותר את תחושת התסכול, חוסר האונים והייאוש.

היי, אני הילה וויש נטורופתית והרבליסטית קלינית ומנחת NLP.

גילוי נאות, אני לא חולה בפיברומיאלגיה אבל אני יודעת איך זה מרגיש להיות שקופה כשהסביבה לא רואה את מה שמתחולל בפנים. מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי לסייע ולייעץ לאנשים ונמשכתי באופן טבעי לתחום הטיפולי. בנעורי חשבתי להיות פסיכולוגית כשאהיה גדולה ואף לקחתי מספר קורסים באוניברסיטה הפתוחה.

בסופו של דבר נרשמתי ללימודי תואר באנגלית באוניברסיטת בר אילן ובמשך 9 שנים עבדתי כמורה לאנגלית בבית ספר יסודי. הייתי נוהגת לייעץ לכל מיני מורות בענייני תזונה ובריאות ומחלקת להם מתכונים בריאים. בהמשך הדרך הבנתי שזה התחום שהכי נכון לי.

כשהגעתי ללימודי נטורופתיה במכללת רידמן הרגשתי שהגעתי הביתה. גיליתי את הכוח העצום שיש ברפואה הטבעית. כיצד שינוי תזונתי בשילוב נכון של צמחי מרפא, ארומתרפיה ופרחי באך יכול להשפיע על המצב הפיזיולוגי והנפשי שלנו ולהעצים את יכולת הריפוי הטבעית שלנו.

ובשנתיים האחרונות למדתי הנחיית NLP שהינו כלי עוצמתי שעובד מדהים בשילוב הטיפול הנטורופתי ויוצר שינוי ברמת האמונות, המחשבות והרגשות, מחבר את האדם למשאבים ולחוזקות שקיימים בו ומחולל שינוי עמוק ברמת הלא מודע.

אני רוצה לתמוך ולעזור לנשים לעבור תהליך שינוי שיעצים אותן וירים אותן. בגלל מורכבות המחלה אני מאמינה שצריך לעבוד בכמה מישורים: תזונה בהתאמה אישית, שילוב של צמחי מרפא ו/או תוספי תזונה, פרחי באך ו NLP  בצורה שתאפשר תנאים אופטימליים לריפוי, תפחית את רמת הכאבים והעייפות ותשפר את איכות החיים.

אני מאמינה בכל ליבי בקשר ההדוק שקיים בין הגוף לנפש ומאמינה שבכל אחד יש רופא פנימי שאם נהיה קשובים לו ונתחבר לחוכמת הגוף שלנו נוכל לחיות בצורה מאוזנת ובריאה. זאת זכות גדולה ושליחות אמיתית מבחינתי לתרום מהידע והניסיון שצברתי ולעזור לכמה שיותר נשים, ואין באמת תחושת סיפוק גדולה יותר מזו.

אשמח לקחת חלק בתהליך הריפוי שלך לחיים מאוזנים ובריאים יותר.

מוכנה לשינוי?

 

לשיחת ייעוץ ראשונית התקשרי:

052-4003815

הילה וויש- חיבור לחוכמת הגוף, מנחה תהליכי ריפוי טבעי ו NLP